Kierownik Logistyki (m/w/d)

LOCATIONS:

WestRock Białystok zatrudni:

KIEROWNIK LOGISTYKI (M/W/D)

Twój zakres obowiązków:

·        Zarządzanie (kierowanie) procesami logistycznymi w podległym obszarze

·        Zarządzanie zespołem

·        Zapewnienie materiałów do produkcji na czas i w odpowiedniej ilości

·        Zapewnienie zgodności stanów magazynowych

·        Nadzorowanie i kontrola podległego magazynu i magazynów zewnętrznych

·        Zapewnienie terminowości dostaw do Klientów

·        Operacyjne wspomaganie działań w Pionie Logistyki, raportowanie wyników zgodnie ze standardami WestRock

·        Uczestnictwo w monitorowaniu reklamacji dostaw

·        Nadzór i zarządzanie procesami transportowymi

·        Prowadzenie projektów rozwojowych i optymalizacyjnych w Pionie Logistyki

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie w zarządzaniu magazynem, najlepiej w firmie produkcyjnej

·        Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        Wykształcenie wyższe

·        Dobra znajomość programu MS Excel

·        Zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze menadżerskim

·        Umiejętności analityczne i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

·        Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

·        Profesjonalne przeszkolenie stanowiskowe do wykonywania zadań

·        Otwarta ścieżka rozwoju zawodowego

·        Pakiety prywatnej opieki medycznej

·        Ubezpieczenie na życie od NW

·        Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę

·        Karta sportowa

·        Wsparcie socjalne pracowników

·        Możliwość realizacji międzynarodowych projektów

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Job Locations

Comments

Białystok