Warehouseman

LOCATIONS:

SKLADNÍK

Co vás čeká:

·         manipulace s materiálem (role/archy papíru);

·         vykládka/nakládka tohoto materiálu;

·         návoz rolí a archů ke strojům;

·         inventury.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

·         min. vyučení;

·         zkušenosti s obsluhou elektrických i plynových VZV;

·         základní orientace v Excelu;

·         manuální zručnost;

·         ochota pracovat i na 12ky.

Co vám můžeme nabídnout:

·         osobní přístup a seriózní jednání;

·         pravidelné navyšování mzdy;

·         dosažitelné bonusy – až 18% z roční mzdy;

·         měsíční finanční benefit;

·         příplatek za přesčasy ve výši 50%;

·         stravenková karta – nadstandardní příspěvek na stravování;

·         příspěvky do „Benefitové Cafeterie“ či na penzijní připojištění;

·         odměny k životním a pracovním výročím;

·         týmové a celofiremní akce;

·         asistenční program - bezplatné právní poradenství;

·         nadstandardní přístup k bezpečnosti práce.

INSTRUCTIONS: 1) ALWAYS ENTER THE TAG: JOB.DESCRIPTION on the Job Ad Page after clicking NEXT 2) Enter your posting description on BOTH the Internal and External Tabs HERE using the 'Paste from Word' tool in the menu bar above (writing board icon ) BELOW the OU.LOCATION.ADDRESS tag. This text will populate the Job Ad page once you add the job description tag (shown above). Please use the WestRock standard posting format which can be found on the HR resource site. 3) DO NOT delete or copy over the TAGS listed below in the Description. JOB.TITLE OU.LOCATION OU.LOCATION.ADDRESS

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Job Locations

Comments

Svitavy